Mes TOKIE...

      NATŪRALUMAS

Savo ūkyje nenaudojame jokių trąšų ir chemikalų, o ceche - jokių skonio stipriklių ar konservantų. Tik natūralūs, švieži produktai, tą pačią dieną parkeliavę iš mūsų daržo ir virtę prieskoniais, padažais, pagardais ir kt.

     MAŽIAU CUKRAUS

Stengiamės gamindami sau ir Jums naudoti kuo mažiau cukraus, gaminti taip, kad būtų išsaugota kuo daugiau vaisių/uogų/daržovių maistinių ir vaistinių savybių. Šiemet ne vienas gaminys pagamintas nenaudojant jokio cukraus.

      IŠSKIRTINUMAS

Jokios masinės gamybos. Tai atsakymas, kodėl mūsų ūkyje dažnu atveju prekyba tam tikrais produktais baigiasi tik prasidėjusi. Išskirtiniai skoniai, skonių deriniai - tai yra tai, kas mus veža. Viskas nuo sėklos pasėjimo iki dangtelio ceche užsukimo ir etiketės priklijavimo atliekama mūsų pačių rankomis.

      JOKIO MAISTO                  ŠVAISTYMO

Viskas, kas užauga mūsų ūkyje yra vienokiu ar kitokiu pavidalu parduodama arba perdirbama. Sužydėjo nespėti parduoti krapai - virto prieskoniais, bazilikų koteliai - į actą. Zero waste? Na mes tai vadiname tiesiog ūkiškumu...

      Darbas LEGALIAI

Leidimai auginti, parduoti, gaminti ir parduoti pagamintus. Nuolatinės patikros iš VMVT (valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba) užtikrina, kad dirbama tinkamomis sąlygomis ir laikantis visų Lietuvos ir ES teisės aktų reikalavimų

       TVARUMAS

Kiek leidžia įstatymai stengiamės, kad kuo mažiau šiukšlių būtų pagaminama ūkyje. Popierinės dėžės, į kurias pakuojami užsakymai - antrinio panaudojimo. Kiek įmanoma gamyboje naudojama stiklinius indus, kuriuos priimame atgal (tuščius).

      Meilė gamtai ir tam,             ką darome

Jokių trąšų, chemikalų. Tik tiek, kiek sugebame užauginti ir parduoti/perdirbti. Dirvos mulčiavimas šienu/šiaudais/žole/lapais ir sezono pabaigoje - tiesiog leidžiant pailsėti užsėjus garstyčiomis ar avižomis.

     Tik iš pirmų rankų

Mūsų ūkyje užaugintus ir pagamintus produktus galite įsigyti tik iš mūsų, el.parduotuvės pagalba, atvykdami į ūkį ar mugėse. Mūsų nerasite prekybos centruose, parduotuvėlėse. Mes už bendradarbiavimą be tarpininkų, gyvą bendravimą.

            KOKYBĖ

Parduodame ir perdirbame tik tai, ką užauginame patys savo rankomis, todėl atsakome už kokybę. Nes žinome, kaip augo, kaip buvo gaminama.