50 arų. Darbo ir džiaugsmo
Su meile... iš mūsų daržo ant Jūsų stalo...

TRUMPAI...

Esame Eglė ir Julius Stašauskai iš Kėdainių rajono. Mes - šeimos ūkis, nedideliame 50 arų žemės sklype švariai, be trąšų ir chemikalų auginantis daržoves, uogas ir beveik 400 krūmų bijūnų. 

 Tai ūkis, kuriame apjungiame meilę žemei ir tam, ką darome. O darome išties nemažai - ūkyje auginame 77 veisles nuostabaus skonio pomidorų, 26 veisles bazilikų, 18 veislių paprikų, baklažanus ir įvairiausias prieskonines žoleles. Dalis užaugintos produkcijos parduodama šviežios -  daržovių krepšelių pavidalu, o tai kas neparduodama – perdirbama. 

 

Mūsų daržovės, uogos virsta nuostabaus skonio pagardais, padažais, druskomis, prieskoniais, sriubų mišiniais ir žinoma – įvairių rūšių actais. Tokiu būdu ne tik nešvaistomas maistas, bet ir sukuriama pridėtinė vertė ir sukuriamas išskirtinis produktas.
Kuriame produktus kitokius nei įprasta – sveikesnius užkandžius aliejuje (džiovinti pomidorai aliejuje su baziliku ir česnaku, slyvos aliejuje su česnaku ir rozmarinu, džiovintos slyvos aliejuje su kriaušėmis, česnaku ir čili ir t.t.). Kuriame tik iš to, ką patys užauginame ir šiemet sukūrėme apie 70 skirtingų rūšių produktų.  Mūsų produktų galite įsigyti el. parduotuvėje 
E-PARDUOTUVĖ
Turime sukūrę puslapį fb “50arų. Darbo ir džiaugsmo“, kuriame dalinamės gyvenimu kaime, džiaugsmais ir vargais.